SEGMENT SUV

Cennik - Segment C+
Do 7 dni:259zł
Od 8 do 14 dni:239zł
Od 15 do 30dni:209zł
Powyżej 30dni:169zł
*Podane stawki są cenami za dobę brutto.
 
Segment C+

Toyota Rav-4

Osób
5
Klimatyzacja
Tak
Paliwo
Benzyna
Bagażnik
580
od 199 zł
za dobę
rezerwuj
Cennik - Segment C+
Do 7 dni:259zł
Od 8 do 14 dni:239zł
Od 15 do 30dni:209zł
Powyżej 30dni:169zł
*Podane stawki są cenami za dobę brutto.
 
Segment C+

TOYOTA PROACE VERSO

Osób
9
Klimatyzacja
Manualna
Paliwo
Diesel
Bagażnik
1300
od 169 zł
za dobę
rezerwuj
Jeśli potrzebne Ci duże auto do szybkiego i sprawnego przemieszczania się po mieście, a jednocześnie chciałbyś podróżować komfortowo, sprawdź ofertę pojazdów z klasy SUV automat. Idealnie sprawdzą się w trasie, przemierzając dalekie odległości bez limitu kilometrów. Sprawdź, dlaczego wynajęcie samochodu w Krakowie warto zrealizować właśnie w naszej wypożyczalni!

Samochody z segmentu SUV – charakterystyka

Cechują się one dużą przestrzenią dla nawet pięciu osób. Pasażerowie mogą cieszyć się wygodną jazdą na tylnych siedzeniach, dlatego pojazdy z tej klasy sprawdzą się podczas dalszych podróży. Pojemność bagażnika zapewnia komfortową podróż, bez obaw o miejsce na pakunki, zakupy lub walizki. Radzą sobie w ruchu miejskim, jednak idealnie sprawdzą się na trasie – prędkości autostradowe są przez nie łatwo osiągalne. Proponujemy wypożyczenie samochodu z segmentu SUV w atrakcyjnych cenach. Za dobę zapłacisz zaledwie 199 zł, a wybrane auto zamówisz bez zbędnych formalności! Wystarczy, że skorzystasz z rezerwacji online – na Twoje życzenie podstawimy je w ustalone miejsce.

Wynajęcie samochodu z segmentu SUV – dla kogo?

W naszej wypożyczalni proponujemy wynajem krótkoterminowy – na kilka dni lub tygodni, a także długoterminowy – jeśli potrzebujesz samochodu na miesiąc i dłużej. Usługi dedykowane są osobom, które:
  • wybierają się do obcego miasta i chcą zachować maksymalną mobilność pomimo braku prywatnego środka transportu,
  • planują dłuższe wakacje i zależy im na pewnym, w pełni sprawnym i bezpiecznym podróżowaniu i dotarciu do celu bez niespodziewanych przygód – udostępniamy auta bez limitu kilometrów, dlatego u nas wynajem się opłaca,
  • z różnych powodów straciły możliwość korzystania z własnego samochodu – wskutek kolizji lub awarii, która unieruchomiła pojazd,
  • poszukują oferty wypożyczenia kompleksowo zaopatrzonego pojazdu – dbamy o Twój komfort, dlatego w standardowym wyposażeniu znajdziesz klimatyzację, radio oraz akcesoria motoryzacyjne.
Zobacz modele samochodów z segmentu SUV i wybierz swoje wymarzone auto – nie musisz inwestować wysokich kwot, aby cieszyć się jazdą ulubionym modelem. Wypożycz i delektuj się podróżą w najlepszym stylu.