MasterCar to nowoczesna firma z Krakowa, zajmująca się wynajmem samochodów osobowych. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują niezawodnego auta do poruszania się po mieście lub na dalszą wycieczkę. Zapewniamy elastyczne warunki współpracy i najlepsze ceny na rynku. Proponujemy przejrzystą ofertę bez ukrytych kosztów, dlatego można nam zaufać. Naszą wypożyczalnię polecamy osobom, które potrzebują transportu na lotnisko w Balicach lub z powrotem.

Wynajem auta na lotnisko Balice

Dojazd z centrum na obrzeża miasta to przeważnie duże wyzwanie dla osób niedysponujących własnym samochodem. Dotyczy to szczególnie transportu na lotnisko, który realizowany komunikacją miejską, jest niewygodny oraz nieopłacalny cenowo. Wypożyczalnia MasterCar została stworzona z myślą o Klientach, którzy pragną wynająć niezawodny pojazd bez konieczności korzystania z usługi kierowcy. Proponujemy duży wybór aut z różnych półek cenowych, dlatego każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie. Gwarantujemy minimum formalności.

Niezawodne samochody – wynajem w Krakowie

W trosce o zapewnienie usług na najwyższym poziomie, nasza wypożyczalnia proponuje Klientom wyłącznie nowe samochody. Mają oni do dyspozycji cztery segmenty cenowe dotyczące aut osobowych. Wszystkie pojazdy dostępne w MasterCar regularnie przechodzą kontrolę techniczną. W ofercie dostępne są również modele luksusowe, które polecamy dla osób bardziej wymagających. Istnieje też opcja wynajmu nowoczesnego busa, który może być przydatny w przypadku większych grup zmierzających na lotnisko w Balicach.

Przystępne ceny wypożyczalni samochodowej

Naszą wypożyczalnię wyróżnia nie tylko najwyższa jakość usług, ale też bardzo konkurencyjny cennik. Możemy zaproponować najniższe koszty wynajmu aut na obszarze Krakowa, dlatego współpraca z MasterCar zawsze się opłaca. Klientom ceniącym oszczędność polecamy samochody z segmentu A, z których można korzystać już od 45 złotych za dobę! To idealna opcja, jeśli potrzebny jest niedrogi pojazd do przejazdu na teren lotniska. Dla bardziej wymagających polecamy Segment B, który kosztuje od 64 złotych za dzień.

Najlepsza oferta wynajmu w Krakowie

W naszej firmie można szybko wypożyczyć auto bez zbędnych formalności. Rezerwacji pojazdów można dokonywać online, za pośrednictwem strony – szybko i pewnie. Klienci nie muszą martwić się o ukryte opłaty, nie doliczamy dodatkowych kosztów za przejechane kilometry, ubezpieczenie itp. W cenie usługi wynajmu zawarta jest opcja podstawienia i odbioru samochodu z dowolnego miejsca na terenie woj. małopolskiego i nie tylko. Kierowcy mają do dyspozycji sprawny GPS i szereg akcesoriów, ułatwiających prowadzenie pojazdu.

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów

Nasza oferta sprawdzi się nie tylko w ramach transportu na lotnisko. Proponujemy wypożyczenie auta w przypadku awarii własnego pojazdu, a także turystom czy Klientom odwiedzającym miasto w celach biznesowych.  MasterCar poleca się też osobom, które zawsze chciały przejechać się luksusowym samochodem. We flocie posiadamy najlepsze marki pojazdów, m.in. Skoda, Mazda, Hyundai czy Opel, w tym popularne SUV-y. Dla większych grup zorganizowanych polecamy wynajem busów na bardzo preferencyjnych warunkach.