Poruszanie się po dużym mieście jest znacznie prostsze i szybsze, jeśli dysponujesz samochodem osobowym. W trakcie wizyty w Krakowie możesz skorzystać z naszej oferty, decydując się na tani wynajem auta na preferencyjnych warunkach. W ofercie posiadamy wiele nowoczesnych pojazdów, które są w pełni sprawne i zaopatrzone we wszelkie wygody. We flocie znajdziesz najlepsze marki, takie jak m.in. Skoda, Opel, Toyota, Suzuki czy Renault. To doskonała opcja, kiedy cenisz sobie wygodną podróż bez przepłacania. Wybrane auto dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres oraz odbierzemy, kiedy przestaniesz z niego korzystać – bez dodatkowych opłat!

Tani wynajem aut na każdą okazję

Z oferty naszej wypożyczalni chętnie korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Samochód na wynajem może być potrzebny w wielu sytuacjach. Sprawdzi się, kiedy Twój pojazd uległ awarii i szybko potrzebujesz znaleźć tanie zastępstwo na czas naprawy. Gdy chcesz pojechać na wycieczkę za miasto, nie martwiąc się o punktualność komunikacji zbiorowej. Kiedy chcesz zaimponować swoim kontrahentom i podnieść prestiż własnej marki, pojawiając się na spotkaniu w eleganckim samochodzie. Bez względu na okoliczności nasza wypożyczalnia to najlepsza opcja, za która na pewno nie przepłacisz.

Wynajem samochodu – najlepsze ceny w Krakowie!

Aby skorzystać z profesjonaslnej wypożyczalni aut, nie musisz dysponować dużym budżetem, wystarczy zgłosić się do nas! Dla wszystkich klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, w której na pewno znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie. Jeśli interesuje Cię tani wynajem, to polecamy samochody z klasy A. W tej kategorii znajdziesz mniejsze pojazdy doskonałe do jazdy po mieście. Klasa B to modele zaopatrzone w większy bagażnik, które polecają się na krótką wycieczkę. Klasa C to uniwersalne rozwiązanie bez względu na okazję. Klasa D to najlepsza propozycja dla miłośników luksusu. Każdy pojazd dostępny we flocie jest nowy i w pełni sprawny.

Atrakcyjne warunki wynajmu auta

Zawsze staramy się zapewnić usługi na najwyższym poziomie, dlatego proponujemy elastyczne warunki współpracy wszystkim klientom. W przypadku stałej współpracy z naszą firmą wynajem wychodzi jeszcze taniej. Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety dla osób korzystających z samochodu przez dłuższy okres. Do dyspozycji masz pakiet kilkudniowy, tygodniowy lub miesięczny. Taka opcja pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić na wypożyczeniu auta. Dodatkowo z nami nie musisz martwić się o nadprogramowe koszty związane z przejechanymi kilometrami czy ubezpieczeniem – wszystkie opłaty wliczone są w cenę usługi.

Profesjonalny wynajem samochodów w Krakowie

Jeżeli chcesz tanio wynająć auto w Krakowie, nie mogłeś lepiej trafić! Jednak nasza oferta to nie tylko niskie ceny, ale też duży wybór samochodów oraz preferencyjne warunki współpracy. Chociaż we flocie posiadamy wyłącznie nowe modele, to nie pobieramy za nie kaucji. Przed wydaniem pojazdu klientowi dokładnie sprawdzamy jego stan techniczny, dlatego nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoje i towarzyszy podróży. Poza tym w przypadku ewentualnej awarii zapewniamy auto zastępcze, które dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres w możliwie krótkim terminie.