Sprawne poruszanie się po mieście jest uzależnione od środka transportu, z którego korzystasz. Jeśli nie chcesz być zdany na zawodną komunikację publiczną, to wynajęcie samochodu w naszej firmie będzie najlepszą opcją. Proponujemy Ci wypożyczenie nowego auta od sprawdzonych marek bez przepłacania. Nasza oferta skierowana jest do klientów biznesowych i indywidualnych, którym zależy na doskonałym stosunku jakości usług do ceny. Poza tym zapewniamy wiele dodatkowych opcji, które jeszcze bardziej usprawnią Twoją podróż. Sprawdź, jakie pojazdy dla Ciebie przygotowaliśmy i dokonaj rezerwacji jeszcze dziś!

Wypożyczenie auta – prostsze niż myślisz!

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz dokonać błyskawicznej rezerwacji wybranego przez siebie modelu samochodu. Usługa jest realizowana nie tylko w Krakowie. Bez dodatkowych opłat dostarczymy wybrane auto pod wskazany przez Ciebie adres na terenie woj. małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Proponujemy Ci wynajęcie pojazdu najlepiej dostosowanego do Twoich potrzeb. W ofercie znajdziesz aż cztery segmenty produktów, różniących się od siebie pojemnością bagażnika czy wielkością kabiny. Na potrzeby większych grup przygotowaliśmy nowoczesne busy, które także możesz u nas wypożyczyć.

Wynajmij samochód w najlepszej cenie

Korzystanie z nowego auta prosto z salonu nie musi się wiązać z dużym wydatkiem. Decydując się na wypożyczenie pojazdu w MasterCar, nie potrzebujesz dysponować dużym budżetem. Pojazdy klasy A przeznaczone do poruszania się po mieście, możesz wynająć już od 45 złotych za dzień. Jeśli wybierasz się na wycieczkę weekendową i chcesz skorzystać z większego bagażnika, to samochód klasy B sprawdzi się najlepiej. A może zależy Ci na zrobieniu dobrego wrażenia na kontrahentach odwiedzających Twoją firmę? W takim razie wynajęcie auta z klasy C lub D będzie najlepszym pomysłem.

Najlepsze samochody na wynajem w Krakowie

Troska o zapewnienie najwyższej jakości usług to priorytet dla naszej wypożyczalni. Dlatego decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, możesz zawsze liczyć na niezawodną pracę wynajętego samochodu. We flocie posiadamy kultowe modele, pochodzące od sprawdzonych marek. Dzięki MasterCar możesz pojechać na wycieczkę wygodnym pojazdem produkcji Hyundai, KIA, Ford, Opel czy Skoda. Wszystkie auta oferowane na stronie są w pełni sprawne i przed wyjazdem przechodzą kontrolę techniczną. Jednak w razie nagłej awarii na trasie możesz liczyć na samochód zastępczy, który przyjedzie niezwłocznie we wskazaną przez Ciebie lokalizację.

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów

Dla osób korzystających z oferty naszej wypożyczalni przygotowaliśmy też wiele dodatkowych opcji do wyboru. Jeśli planujesz wycieczkę w większym gronie osób, to w MasterCars możesz wynająć wygodnego busa, który pomieści wszystkich pasażerów. A może wybierasz się w podróż z małym dzieckiem? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszych fotelików samochodowych. Bez względu na rodzaj oferty, na którą się zdecydujesz u nas, zawsze możesz liczyć na najniższe ceny w Krakowie. Skorzystaj z formularza rezerwacyjnego, a jeszcze dziś podstawimy do Ciebie wybrany pojazd!